Hakkımızda

Biz Kimiz...?

Şirketimiz

1970 Sivas'da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Vefa Poyraz Lisesi’de tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi iktisat fakültesi bölümünü kazandım

Böylece muhasebe mesleğine ilk adımı atmış oldum. Daha sonra 1996 Anadolu Üniversitesi iktisat Fakültesinden mezun oldum.


Aktif olarak muhasebe mesleğinin her aşamasında çeşitli firmalarda deneyim kazandım.2000 yılı Ocak ayında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik sınavını kazanarak Mali Müşavirlik unvanını aldım. Bu tarihten itibaren Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanımla mesleğimi sürdürmekteyim.

Denetim yapan,Çözüm üreten,Raporlama hazırlayan,Aksaklıkları firma lehine gideren,İşletme sahiplerini yoğun bürokrasi yükünden kurtaran,Karşılıklı güven duygularıyla pekiştirilmiş bir ortam yaratarak,Finansman ve Mali Geleceğinizi raporlamak ve yönetiminize sunmaktır.

Ekibimiz

Profesyonel çalışma arkadaşlarımızla sizler için çalışıyoruz. İleri derecede Muhasebe bilgisine sahip ekibimize Profesyonel Muhasebe Ekibini Aynı çatı altında birleştirdik ve sizlerin hizmetinize sunduk.

İsmail Yıldırım
Mali Müşavir

ismail@trnmalimusavirlik.com